درباره ما

درباره ما

کارایان تجهیز ، از بدو تاًسیس تاکنون ، فعالیت بازرگانی خود را در حوزه­ی تاًسیسات مکانیکی صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی متمرکز ساخته است .

کارایان تجهیز ، از همان زمان ، اعتبار کاری خود را با تاًکید بر پایش این رویکرد محوری دنبال کرده که فرآیند خدمات از ظرفیت ، توان علمی و تجربه­ی حرفه ای در عرصه­ی تاًمین کالای ابزار دقیق ، برق صنعتی ، پایپینگ ، ضد انفجار و حفاری برخوردار باشد و این فرآیند ، همخوان با تحولات و تغییرات فناوری مربوط و وفادار و همراه با آن توسعه یابد.

اکنون ، به حول و قوه الهی ، این خدمت کوچک ، با استفاده مستمر و بی وقفه از قریب به دو دهه تجربه تعامل و همکاری سنجیده واصولی با مراکز معتبر دانشگاهی داخلی کشور و اساتید و مهندسان فن ، روندی رو به رشد و با کیفیت برتر را پیموده است تا در این راه سهم خود را در راستای حرکت رو به جلو و افق روشن تعالی و و پیشرفت کشور در حد وسع و توان ادا کند.

برخورداری این شرکت از تنوع کالا و خدمات و عمدتاً از برندهای معتبر در بازار جهانی ، در کنار تعهد حرفه ای به تحویل کالاهای مورد نیاز و با کیفیت ، در زمان و با قیمت مناسب ، در واقع از اصلی ترین دلیل مراجعه و انتخاب این مجموعه از سوی پیمانکاران معتبر و بنگاهها و مشتریان ابراز شده است.

کارایان تجهیز  به مثابه تأمین کننده تجهیزات ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی ، از بازار معتبر تولید کنندگان اروپا و آمریکا چون کمپانی­ های :

­­ Emerson,Rosemount, Rosemount Analytical,Micromotion,Fisher-wika,Krohne,Siemens,ABB,Endress+Hauser,Masoneilan,yokogawa,Honeywell

در ایران ، فعالیت میکند.

کارایان تجهیز در تلاش است با تکیه بر سه اصل رقابتی بودن ،حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت، برنامه ریزی و زمانبندی منظم به کار خود ادامه دهد.

سرعت ، دقت درانجام  دادن سفارش و نهایتاً جلب اطمینان و اعتماد مشتری در افق کار و تلاش و برنامه ریزی ما قرار دارد.

برخی از مشتریان ما